Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Expres půjčka online, nebankovní expres půjčka

Denně do zaměstnání musíte dojíždět dlouhou cestu vlakem, kdy musíte brzo vstávat? Navíc ještě k tomu mají někdy vlaky zpoždění, a tak do práce přijdete později? Chtěli byste s tímto skoncovat tím, že zvažujete, že byste si koupil moped nebo jiné motorové vozidlo, které by Vám pomohlo se dopravovat do práce? Jenže nedostává se k Vám dostatek finančních prostředků, pomocí kterých byste motorové vozidlo financoval?

Nebankovní půjčka i na nové auto

Jako každý občan České republiky víte, že na trhu existuje mnoho společností, které nabízejí řešení z těchto situací, zejména jsou to banky, které poskytují půjčky svým klientům, ale na trhu se vyskytují i jiné společnosti, které řeší tyto problémy svých klientů.

My jsme společností, která díky získaným zkušenostem nabízí služby svým klientům, zejména tedy půjčky. Jaké půjčky nabízíme? Nabízíme podnikatelské i spotřebitelské půjčky, u kterých je nutné splnit určité podmínky. Ve Vašem případě se jedná o koupi mopedu nebo jiného motorového zařízení, tudíž je to spotřebitelská půjčka.

Jakou výši této půjčky poskytujeme a jaké jsou její podmínky? Naše společnost poskytuje spotřebitelské půjčky ve výši až 300.000 Kč, kdy první podmínkou před jejím sjednáním je, že nám musíte prokázat Váš příjem. Co to znamená? To pro Vás znamená, že nám musíte doložit, odkud pochází Váš příjem a jaká je jeho výše, nejčastěji se to provádí pomocí příjmu ze zaměstnání, podnikání či příjmu z pobírání invalidního či starobního důchodu.

Nebankovní půjčka pro každého

Současně s tím je nutností splňovat i následující tyto podmínky, kdy nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad a nesmíte být v exekučním řízení. Napsané trvalé bydliště na městský úřad mají nejčastěji osoby, které bydlí u svých kamarádů nebo příbuzných za skutečnosti, že majitel nemovitosti nesouhlasí s přihlášením osoby k trvalému pobytu.

Nebankovní půjčka i po insolvenci

Jestliže se ale vyskytujete v dluzích a tuto skutečnost se rozhodnete řešit pomocí insolvence, tak po jejím zdárném ukončení naše společnost nabízí půjčku po insolvenci, která je ve výši až 50.000 Kč, kdy při jejím sjednávání musí Váš prokazatelný příjem být minimálně 12.000 Kč.

V situaci, kdy byste byl podnikatel a hodlal si u nás půjčit peníze, tak Vám půjčku poskytneme za předpokladu, že nám doložíte občanský průkaz a také jako v předešlém případě nesmíte být v exekuci ani mít trvalé bydliště na městském úřadu. Tuto podnikatelskou půjčku poskytujeme ve výši od 30.000 Kč do 75.000 Kč

Ke všem žádostem našich klientů přistupujeme odpovědně a snažíme se jim najít vždy ideální řešení pro jejich problém. Ve Vašem případě pokud si potřebujete půjčit peníze na moped, tak Vám jeho koupi rádi budeme financovat. Všechny námi společně sjednané půjčky pocházejí z nebankovního i bankovního sektoru trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.